Jak zadbać o zdrowie
Tuesday January 22nd 2019

Działanie i bezpieczeństwo tabletek na nadpotliwość

Nadmierna potliwość to problem, z którym zmaga się obecnie coraz większa liczba osób, dlatego też, aby przynieść sobie ulgę, warto sięgnąć po odpowiednio dobrane tabletki na pocenie. Regularne stosowanie takich tabletek na pocenie może w znaczący sposób ograniczyć wydzielanie potu. Co jednak warto wiedzieć o takich tabletkach?

Jak działają tabletki na pocenie?
Tabletki na nadmierne pocenie się zawierają zioła, które hamują wydzielanie przez nasz organizm zbyt dużej ilości potu. Główną substancją jest oczywiście szałwia, która zawiera w swoim składzie działające przeciwpotnie garbniki. Dzięki wspomnianym garbnikom pot nie może wydostać się na zewnątrz, dzięki czemu pod pachami, czy też w innych miejscach nie pojawiają się mokre plamy. Co jednak dzieje si z potem? Zostaje on wydalony wraz z potem, dlatego też podczas stosowania tabletek na pocenie należy liczyć się z częstymi wizytami w toalecie. Wśród innych substancji znajdujących się w takich tabletkach można również wymienić pokrzywę, skrzyp polny, melisę lub wyciąg z pachnotki.

Czy tabletki na pocenie się są szkodliwe?
Takie tabletki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ w ich składzie można znaleźć wyłącznie naturalne wyciągi roślinne. Decydując się jednak na stosowanie takich tabletek, nie należy przekraczać dziennej dawki do spożycia.

Related Tags:

More from category

Właściwości i stosowanie preparatu Bodymax Plus
Właściwości i stosowanie preparatu Bodymax Plus

Bodymax Plus to suplement diety, który polecany jest do spożycia wszystkim tym osobom, które każdego dnia stawiają [Read More]

Quixx w codziennej higienie nosa i chorobach dróg oddechowych
Quixx w codziennej higienie nosa i chorobach dróg oddechowych

Nasze górne drogi oddechowe są bardzo wrażliwe na wszelkie drobnoustroje, które często zasiedlają śluzówkę [Read More]

Apteka online – doskonałe miejsce dla każdego
Apteka online – doskonałe miejsce dla każdego

W obecnych czasach w internecie można już kupić całą masę różnorodnych produktów, dlatego nie powinien nikogo [Read More]

Interesting Sites

    Archives