Jak zadbać o zdrowie
Wednesday September 26th 2018

Quixx w codziennej higienie nosa i chorobach dróg oddechowych

Nasze górne drogi oddechowe są bardzo wrażliwe na wszelkie drobnoustroje, które często zasiedlają śluzówkę nosa. Wystarczy błahe przeziębienie, by katar ciągnął się za nami przez długie dni lub tygodnie. Dlatego warto dbać o profilaktykę swoich dróg oddechowych i systematycznie nawilżać śluzówkę na przykład sprayem Quixx – wtedy staje się ona mniej przystępna dla drobnoustrojów.

W nosie gromadzą się również wszelkie zanieczyszczenia, które wdychamy razem z powietrzem. Zatrzymują się one na włoskach w jamie nosowej i tworzą złogi, będące pożywka dla bakterii. Dlatego też należy oczyszczać regularnie swój nos stosując delikatny roztwór izotniczny wody morskiej. Pozwoli on delikatnie oczyścić śluzówkę i nawilżyć ją.

Podczas przeziębień katar jest jednym z najbardziej przykrych objawów. Zatyka on nos, utrudnia oddychanie i spływa do gardła. Dlatego warto używać środków takich jak kropli Quixx do nosa, by udrażniać drogi oddechowe, nawilżać je i oczyszczać. Do oczyszczania nosa nie potrzeba używać silnych kropli do nosa. W zupełności wystarczy delikatna, naturalna woda morska, która jest całkowicie przyswajalna dla naszych błon wewnątrz jamy nosowej. Taki roztwór wody morskiej nie uzależnia, działa kojąco na drogi oddechowe i co najważniejsze – może być stosowany nawet u małych dzieci i niemowląt bez obaw o reakcje uczuleniowe nawet przez długi czas.

 

Related Tags:

More from category

Właściwości i stosowanie preparatu Bodymax Plus
Właściwości i stosowanie preparatu Bodymax Plus

Bodymax Plus to suplement diety, który polecany jest do spożycia wszystkim tym osobom, które każdego dnia stawiają [Read More]

Działanie i bezpieczeństwo tabletek na nadpotliwość
Działanie i bezpieczeństwo tabletek na nadpotliwość

Nadmierna potliwość to problem, z którym zmaga się obecnie coraz większa liczba osób, dlatego też, aby [Read More]

Apteka online – doskonałe miejsce dla każdego
Apteka online – doskonałe miejsce dla każdego

W obecnych czasach w internecie można już kupić całą masę różnorodnych produktów, dlatego nie powinien nikogo [Read More]

Interesting Sites

    Archives